Tag: intrebari fara raspuns
-
salam de slav
•
cătălindragii mei, nu’i asa, buna dimineata, cum ar veni. de mult n’am mai venit. eh, mi’am luat si io lumea in cap, ca se cerea. am fost, am plecat, am venit, am plecat, si’am ramas intr’un final. oricum ar fi, concluzia’ e una: lu’ catalin tot i se intampla lucruri…