Tag: schimbari

  • scrisul reinviat. de mana si de taste

    Pai, nu am mai scris aici de vreo 12 ani. Intre timp s’au intamplat foarte multe, am invatat foarte mult, am evoluat enorm. As vrea sa revin la scrisul digital. De vreun an jumate, am inceput sa scriu si de mana. Am petrecut ceva timp astazi sa frunzaresc prin gandurile…